* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Czy jestem uzależniony?

Blogged by koras as Informacje — koras niedz. 6 maj 2007 12:32 — English ver.

Dziś rano jak zwykle przeglądałem wszystkie nowe wiadomości, które przyszły na czytnik RSS. Przebrnąłem przez tonę różnych wpisów na blogach, newsów i dotarłem do ciekawego wpisu na blogu Hadret. Znalazłem tam linka do testu na uzależnienie od Internetu. Postanowiłem sobie go zrobić, a wynik opublikować poniżej. Tak więc jeśli jesteście ciekawi…

Wynik Testu Uzależnienia od Internetu – 36

Brak ryzyka lub niewielkie ryzyko uzależnienia od Internetu

Jeśli szczerze odpowiedziałeś na pytania testu – Twój wynik wskazuje na to, że jesteś przeciętnym użytkownikiem Internetu, nie zagrożonym (na razie) uzależnieniem od niego. Należysz do grupy ok. 50% przeciętnych polskich użytkowników Internetu. Twoje używanie Internetu nie wpływa niekorzystnie na Twoje zdrowie i funkcjonowanie społeczne. Internet nie zdominował Twojego życia. Zdarza Ci się co prawda czasami zostawać dłużej w Sieci niż zamierzałeś, ale zawsze jesteś w stanie kontrolować czas przebywania on-line.

Interpretacja wyników Kwestionariusza Oczekiwań Wobec Internetu

Twoje oczekiwania wobec Internetu, bardziej niż u większości użytkowników, koncentrują się wokół aspektów hedonistycznych – zmiany nastroju i rozrywki oraz kompensacyjnych – transformacji i oswobodzenia własnej osoby od kompleksów i zahamowań

Interpretacja wyników Skali Samooceny – MOC TWOJEGO JA – 284

Uzyskałeś wynik pomiędzy 238 a 286 pkt. co oznacza, że twoja uogólniona samoocena w zakresie cech (właściwości) stanowiących ważne zasoby człowieka w radzeniu sobie ze stresem nie odbiega od oceny połowy badanych osób, jest po prostu przeciętna, ale to nie oznacza, że nie może być lepsza i że masz spocząć na laurach w doskonaleniu siebie. Nie jest źle, ale zawsze możesz i powinieneś wzmacniać swoje zasoby radzenia sobie.

Interpretacja wyników Skali Spostrzeganego Stresu – 5

Niski poziom doświadczanego stresu.
Twój wynik mieści się w grupie ok. 25% badanych internautów, którzy aktualnie doświadczają niskiego lub bardzo niskiego poziomu stresu. Świadczy to o tym, że twoje życie, w ostatnim jego okresie, nie dostarcza ci prawie w ogóle stresujących wydarzeń, a z tymi wydarzeniami, które mają lub miały w ostatnim okresie miejsce świetnie sobie radzisz, opanowując je. Masz wysokie poczucie kontroli nad twoim życiem i wysokie poczucie skuteczności w swoim zmaganiu się z jego wymaganiami. Twoje możliwości radzenia sobie są bardzo dobrze dopasowane do aktualnych wymagań twojego życia. Oby tak dalej, trzymaj się!

6 komentarzy

 1. Komentarz by Bolo — 06/05/2007 at 13:09

  ….Krzyś..weź nie załamuj ludzi takimi bzdetami,ile można!?nie dość ze masz coś z tym astralem to jeszcze teraz świrujesz z uzależnieniem od internetu,przeciez kazdy wie że jesteś uzależniony,w lato ciągle przy kompie siedzisz i tylko:wyjdziesz?-nie,musze zrobi 100000 blogów i przejsc 100 razy Diablo 2!Sciagnołem sobie nowy patch który powoduje to że Ball wygląda jak wielki różowy króliczek!ŁIIIIIIIIIIII!

 2. Komentarz by koras — 06/05/2007 at 14:11

  Odezwał sie wielki bolo, który wszystko wie o świecie.

 3. Komentarz by Michaszek — 06/05/2007 at 14:27

  złe wielkie bolo oi! które jeszcze nie było skin, emo i dress :)

 4. Komentarz by Macia — 06/05/2007 at 14:37

  Gupie bolo nie obrazaj Diablo :D

 5. Komentarz by Michaszek — 06/05/2007 at 14:43

  haha a ja mam 15! krzysiu jak czesto ogladasz strony erotyczne w sieci?

 6. Komentarz by Slavo — 08/05/2007 at 12:05

  Test testem, nigdy nie będzie w pełni wiarygodny.

  Ostatnio masz tu ciekawe zamieszanie w komentarzach ;) Fajnie się to czyta.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro