* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Aleksander Łamek – Sens Życia

Blogged by koras as — koras czw. 27 kwi 2006 16:47 — English ver.

Aleksander Łamek – „Sens Życia”

Zapewne każdy z nas chciałby znaleźć sens swojego życia. Można go szukać na wiele sposobów. W tej książce poznasz kilka z nich. Jest to książka o rozwoju osobistym i duchowym, o poszukiwaniu szczęścia i satysfakcji z życia, o tym wszystkim, co składa się na nasze życie.

Mimo, że książka porusza bardzo ważne tematy, to została napisana z dużym poczuciem humoru, w myśl zasady uczyć przez zabawę. Aby ułatwić odbiór znajdującej się w niej wiedzy, książka ta ma postać powieści. Głównym bohaterem jest młody człowiek, któremu właśnie zawalił się cały świat. Stracił pracę, dach nad głową i środki do życia. Gdy znajduje się na samym dnie, w jego świat wkracza ktoś, kto wyciąga do niego pomocną dłoń. Od tego momentu uczeń i Mistrz kroczą wspólną drogą, odkrywając stopniowo przed sobą swoje tajemnice.

Książka „Sens życia” nie stara się przekazać jedynych słusznych poglądów. Przedstawia ona różne koncepcje, z których każdy czytelnik wybierze te, które mu najbardziej odpowiadają.

Zabierając się do jej lektury będziesz musiał Drogi Czytelniku nieraz głębiej zastanowić się nad sobą, swoim życiem i otaczającym cię światem. Jeżeli jesteś gotów się tego podjąć, to ta książka jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Książkę można ściągnąć zupełnie za darmo z:

Jeden komentarz »

  1. Komentarz by Aśka — 05/10/2009 at 20:01

    Uważam, że ludzie zamiast myśleć i nadmiernie skupiać się na swoim wnętrzu i „poszukiwaniu sensu”, powinni zabrać się do roboty, mniej rozmyślać, więcej robić… Byliby zdrowsi….

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro