* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Do przodu z tymże blogiem

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Sprawy techniczne — koras pt. 4 lip 2008 13:54 — English ver.

 Ostatnie kilka wpisów dość poważnie zmieniło kierunek mojej małej platformy publikacyjnej. Mianowicie blog stał się bardziej osobisty niż uniwersalny, a zdaję sobie sprawę z tego, iż wpisy takie dla czytelnika całkowicie obcego (a takich odwiedza mnie większość) są kompletnie nieinteresujące. W ramach poprawy miałem napisać coś o „nielegalnie sprzedawanych” truskawkach tudzież grzybach, na ulicach miast (tzw. handel uliczny), ale stwierdziłem, że to bez sensu skoro mogę podlinkować do pewnego inteligentnego artykułu. Jest dość ironiczny, także większości przeciętnych czytelników nie polecam, bo niektórym będzie ciężko go zrozumieć. Następnie natrafiłem na temat hipotetycznych składek ubezpieczeniowych OC (przymusowych) dla rowerzystów. Ale… czymże były mój blog, gdybym rozwodził się nad co głupszą decyzją polskich (europejskich) polityków uzależnionych od biurokracji i ograniczania swobód obywatelskich. Ach ta Unia, ach ta Polska…

Przez myśl przeszła mi również „ankieta religijności”, badanie, które zamierzam przeprowadzić na blogu. (Jestem dość ciekawy na ile religijny jest mój statystyczny czytelnik) Na marginesie mówiąc wczoraj stwierdziłem, że jakby nie patrzeć jestem w 90% ateistą i całkiem mi z tym dobrze. (Richard Dawkins „Bóg urojony” – polecam całkiem niezłą książkę).

Ankieta trwałaby do końca lipca, także na zebranie wyników poświęciłbym około 4 tygodni. Chciałbym również zbadać wiek moich czytelników, ale nieinwazyjna, niezwykle skuteczna sonda umieszczona w jakże zgrabnym miejscu na blogu jest na wagę złota. Od wczoraj zastanawiam się, gdzie mógłbym owe sondy umieścić.

Znowu same sprawy organizacyjne! Wakacje mnie rozleniwiły, zebranie się w sobie celem stworzenia ciekawego i inteligentnego wpisu będzie dość trudne. A może ktoś podsunie mi jakiś ciekawy temat?

3 komentarze

 1. Komentarz by milusia — 04/07/2008 at 22:34

  Koras, nie wiem, czy to do ciebie trafia, ale raczej nie działasz na swoją korzyść traktując potencjalnego czytelnika jak głąba i niedorozwoja.

 2. Komentarz by koras — 04/07/2008 at 22:45

  Przeciętny Kowalski nie jest człowiekiem niezwykle inteligentnym – fakt niezaprzeczalny. Artykuł, który podlinkowałem jest dla inteligentnych, więc ostrzeżenie było całkiem przyzwoite.

  BTW, każdy dłużej mnie czytający wie, że moją jakże dziwną osobę należy traktować z dużym dystansem, gdyż ja również traktuje wszystko z dystansem.

  Pozdrawiam! :)

 3. Komentarz by milusia — 05/07/2008 at 13:45

  Nie chodzi o przeciętnego Kowalskiego, ale o przeciętnego czytelnika TEGO bloga. A to trochę inne osoby, tak mi się wydaje :)

  Jeszcze kilka moich komentarzy i też będziesz wiedział, że lubię sobie czasami ponaskakiwać na niewinnych bloggerów i byle powód mi wystarczy :)

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro