* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Gitara Krzysia i inne takie tam

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Sekator — koras pt. 15 gru 2006 23:25 — English ver.

311948561_05c4f0eaccduze.jpg

Dziś zorientowałem się, że już grudzień i pora napisać notkę. Pierwsze o czym chcę w niej wspomnieć to moja nowa gitara. Na niej sekatorowe riffy brzmią dobrze, o Nightwish’u (mniam!) i Dodzie Elektrodznie (xD) nie wspominając xD Galeria Sekatora ze zdjęciami mojej gitary znajduje się tutaj. Tam ujrzycie wiosło moje krwistoczerwone.

Kilka dni temu był u mnie Rafał i nagrywaliśmy kolędy do Gimzetki. Stwierdziłem, że zamieszczę jedną. Reszta dostępna będzie na płycie wydawanej jako załącznik do gazetki szkolnej w mojej szkole. Każdy ma kupić…
[audio:http://gimzetka.ovh.org/koledy/lulaj.mp3]

Dziś odbyła się próba Sekatora i mieliśmy gości. Emilka, jej urocza siostra cioteczna i koleżanka siostry. Zostawiła po sobie w przyklejonej notce komentarz i na ścianie podpis. Niech wielki Jahwe ma ją w swojej opiece, bo to naprawdę miła dziewczynka. Jak będę miał nastrój to zgram jakieś fragmenty z próby i zamieszczę we wpisie o zespole.

Mmmmm i jeszcze wspomnę o radiu Koczowisko Dekadencji, gdzie Martin i Hugo nadają ciekawe audycje o tematyce wolnościowej. A teraz życzę wszystkim wesołych świąt jakkolwiek je obchodzicie, bo mam gdzieś czy wierzycie w Jahwe czy jakiegoś Rydzyka, a może w moc magicznej bagietki z Leklerka. Heheh wesołe święta sprzedawania zwyczajów katolickiej religii w supermarketach (z superpudrem cię kojarzy;).

3 komentarze

 1. Komentarz by Bolo — 07/12/2006 at 17:38

  Kurwa co ty sie tak podniecasz tą gitara?kurwa ma toster?albo lodówke?nie ma to sie nie podniecaj:D
  zartuje,fajna ale cholernie nieporęczna

 2. Komentarz by beata — 08/12/2006 at 19:29

  brzmi ciekawie:)

 3. Komentarz by szalo — 12/12/2006 at 17:42

  porozkminiaj co to jest zapchałka

  XD

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro