* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Gitara Krzysia i inne takie tam

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Sekator — koras pt. 15 gru 2006 23:25 — English ver.

311948561_05c4f0eaccduze.jpg

Dziś zorientowałem się, że już grudzień i pora napisać notkę. Pierwsze o czym chcę w niej wspomnieć to moja nowa gitara. Na niej sekatorowe riffy brzmią dobrze, o Nightwish’u (mniam!) i Dodzie Elektrodznie (xD) nie wspominając xD Galeria Sekatora ze zdjęciami mojej gitary znajduje się tutaj. Tam ujrzycie wiosło moje krwistoczerwone.

Kilka dni temu był u mnie Rafał i nagrywaliśmy kolędy do Gimzetki. Stwierdziłem, że zamieszczę jedną. Reszta dostępna będzie na płycie wydawanej jako załącznik do gazetki szkolnej w mojej szkole. Każdy ma kupić…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Dziś odbyła się próba Sekatora i mieliśmy gości. Emilka, jej urocza siostra cioteczna i koleżanka siostry. Zostawiła po sobie w przyklejonej notce komentarz i na ścianie podpis. Niech wielki Jahwe ma ją w swojej opiece, bo to naprawdę miła dziewczynka. Jak będę miał nastrój to zgram jakieś fragmenty z próby i zamieszczę we wpisie o zespole.

Mmmmm i jeszcze wspomnę o radiu Koczowisko Dekadencji, gdzie Martin i Hugo nadają ciekawe audycje o tematyce wolnościowej. A teraz życzę wszystkim wesołych świąt jakkolwiek je obchodzicie, bo mam gdzieś czy wierzycie w Jahwe czy jakiegoś Rydzyka, a może w moc magicznej bagietki z Leklerka. Heheh wesołe święta sprzedawania zwyczajów katolickiej religii w supermarketach (z superpudrem cię kojarzy;).

3 komentarze »

 1. Comment by Bolo — 07/12/2006 at 17:38

  Kurwa co ty sie tak podniecasz tą gitara?kurwa ma toster?albo lodówke?nie ma to sie nie podniecaj:D
  zartuje,fajna ale cholernie nieporęczna

 2. Comment by beata — 08/12/2006 at 19:29

  brzmi ciekawie:)

 3. Comment by szalo — 12/12/2006 at 17:42

  porozkminiaj co to jest zapchałka

  XD

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.