* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Informacje „wakacyjno – informacyjne”

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Sprawy techniczne — koras nie 13 Lip 2008 00:11 — English ver.

Generalnie wyjazdowy wpis, z kilkoma informacjami na najbliższą przyszłość. Po pierwsze, wyjeżdżam w miejsce, gdzie będę kompletnie odcięty od świata, odcięty to chyba dość dobrze powiedziane. Mianowicie w Alpach, w miejscu, w którym się znajdę najprawdopodobniej nie ma Internetu, a połączenia telefoniczne zbyt mnie nie interesują (yh, z uwagi na wysoką cenę). Kontakt ze mną przez przyszłe dwa tygodnie jest właściwie niemożliwy. Wracam pod koniec lipca, a co za tym idzie pod koniec lipca, albo raczej na początku sierpnia podsumuję ankietę, która jakiś czas temu pojawiła się na blogu. Zdradzić mogę również, iż wspólnie z Adą zdecydowaliśmy wreszcie o terminie nagrania pierwszych odcinków naszego podcastu. Zaczynamy z początkiem września, ewentualnie kilka dni wcześniej.

Z uwagi, iż w najbliższej przyszłości mnie nie będzie chciałbym poprosić wszystkich czytelników o ostrożniejsze komentowanie, generalnie chciałbym tylko podpowiedzieć, że używanie przekleństw (zdarza się to na szczęście dość rzadko) automatycznie blokuje publikację następującego komentarza. Ze spraw komunikacyjnych chciałbym tylko zauważyć, iż jakiekolwiek wiadomości na jabbera/gg nie są wskazane.

Najrozsądniej używać mojej skrzynki e-mailowej (kontakt). Co prawda automatyczne odpowiedzi o mojej nieobecności skrzynka wysyła pod każdy próbujący się ze mną skontaktować adres, ale wiadomości obiecuję przeczytam po powrocie.

Miłych wakacji drodzy czytelnicy :)

3 komentarze »

 1. Comment by cimlik — 13/07/2008 at 13:32

  Wzajemnie :).

 2. Comment by Ada — 15/07/2008 at 17:24

  ozesz, naprawde zdecydowalismy sie na termin?!

  no wai

 3. Comment by Philosoph — 17/07/2008 at 14:08

  Miłego wypoczynku życzę.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.