* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Jesienna szarzyzna

Blogged by koras as Przeżycia,Sztuka — koras pt. 2 lis 2007 21:57 — English ver.

 Musiałem się zmusić do napisania tu czegoś nowego pomimo niemożności wielkiej i niechęci. Zastanawiam się czy warto coś tu tworzyć w te jesienne okropnie ponure dni. Fanatyk poruszał już podobny temat, jesiennej szarzyzny, miło się czytało, ale gdy przyszła pora żebym napisał coś u siebie to już miło być przestało. Po co, dla kogo i o czym? Bezsensowny bezsens.

Tymi słowami wstępu zacznę. Pierwszy wpis po przenosinach, może i pomoże powrócić częstotliwość moich publikacji do jakiejś przyzwoitej liczby wpisów tygodniowo. A co mi tam, nic lepszego nie wymyślę niż napisanie kilku słów o aktualnej porze roku.

Wiecznie ciemno za oknem, prace domowe z fizyki, których nie ubywa i powoli kończący się długi weekend. Nuda, niekiedy parę rozdziałów jakiejś książki, ale głównie komputer i podręczniki. Coś zagubiłem radość chyba z wszystkiego co się rusza. Może zewnętrznie nie daję tego po sobie poznać i jak zwylke trzymam swój optymistycznie-idiotyczny humor na niewłaściwym poziomie, ale wewnętrznie to szaro się czuję cholernie.
Co mi po nowej domenie i serwerze co ma 500GB, jak beznadziejność czuję i nic mi się nie chce. Nie swoją raczej, bo zawsze staram się oceniać siebie pozytywnie, ale beznadziejność otaczającego mnie świata. Blogowanie, blogowanie, może to da mi troszkę radości, bo teraz nie muszę się powstrzymywać z ilością wpisów, gdyż mam nieograniczoną bazę danych. W każdym razie moja klasa ubiła z DoiY’m świetny interes. Dzięki stary, że zaoferowałeś mi tak korzystny hosting w tak przystępnej cenie. Jakość, jakość przede wszystkim.

Obrazek PauliTak sobie myślałem, że zamieszczę tutaj pełny obrazek, którego fragment znajduje się w nowym logo. Paula, niezwykle, pozytywnie utalentowana koleżanka z klasy stworzyła go takim jaki sobie wymarzyłem.

Tym kończę, mam nadzieję, że mybloglog szybko podmieni adres mojego bloga i mój avatar będzie się ukazywał, jak było do tej pory, gdy będę się podpisywał nowym adresem strony. Pozdrawiam wszystkich czytelników;)

4 komentarze

 1. Komentarz by beatek(beata) — 02/11/2007 at 22:12

  tak, tak. Ładny motyl;)
  A szaro rzeczywiście jest.. ale chyba nie najgorzej. „Damy radę” Happysad’a umie mnie podbudować czasem.

 2. Komentarz by Anlaya — 02/11/2007 at 22:31

  Owszem, szaro, buro i ponuro za oknem i rzeczywiście ostatnią rzeczą, jakiej się chce, jest czegoś chcieć, ale nie można się poddać jesiennej chandrze! Co prawda fizyki Ci, jako humanistka^^, nie zazdroszczę.
  Ładne logo, nie ma to jednak jak pastele, jednak przede wszystkim podobają mi się te kwiaty w tle.
  Pozdrawiam!

 3. Komentarz by bolo — 05/11/2007 at 11:34

  gratuluje Koras:P mnie jakoś we wrześniu tylko załapała taka atmosfera a teraz już mnie to wali,po co sie przejmować pogodą?chociaż czasem to denerwujące jest,Staszic niszczy ludzi ot co!starałem sie nie przeklinać,ale na koniec mi chyba sie nie uda
  K U R W A,P I E R D O L I S Z farmazony jak jakieś emo,idź na browara czy coś:D
  pzdr

 4. Komentarz by koras — 05/11/2007 at 18:52

  A żebyś wiedział, że pójdę tylko bardzo czasu nie mam. Staszic może niszczy ludzi, ale nie bardziej niż większość liceów. To Unia psuje! Ot, co Bolo xD

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro