* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Gorąca impreza w rytmach ska / reggae!

Blogged by koras as Informacje,Koncerty — koras czw. 8 lis 2007 16:33 — English ver.

 Zespół Kierownik Działu Skarg, z którym sympatyzuję, i który na pewno znacie, gdyż często na blogu o nich wspominam, szykuje się do kolejnego występu. Tym razem odwiedzą najpopularniejszy w Lublinie klub. Zagrają w Graffiti, dnia 14 listopada 2007 (środa), z dwoma innymi kapelami. Czarną Mambą oraz Sensithief Sound System’em. Mam nadzieję, że wielu z Was, zamieszkujących moje piękne miasto wybierze się na giga. Co więcej zespół planuje płytę. Do studia wejdą już w poniedziałek, a płyta będzie w sprzedaży… w swoim czasie;) Rozwinęli się niesamowicie przez ostatnie miesiące.

Zamieszczam piosenkę kapeli. Może jakość nie jest najlepsza, ale cóż, na nagrania studyjne trzeba poczekać, a chcę wam zobrazować jakoś co grają moje ziomki.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Jeśli piosenka nie działa tzn. że została usunięta z serwera KDS

p.s.
Do zobaczenia na koncercie!

3 komentarze »

  1. Comment by Michaszek — 08/11/2007 at 22:43

    będzie faja!!!!!! :D

  2. Comment by koras — 08/11/2007 at 22:55

    A oto i basista KDS. Skromny Michaszek xD

  3. Comment by beatek — 09/11/2007 at 16:14

    Ja jeszcze po Happysad’zie niedosłyszę, a i tak za dwa tygodnie na Come idę^^ (i łydka mnie boli, bo mnie ktoś kopnął bawiąc się w pogo^^). Żałuj, że cię nie było;P Ten Happysad to jest po prostu świetny. A na koncertach jeszcze lepiej;)

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.