* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Koczowisko Dekadencji

Blogged by koras as Informacje — koras śr. 23 maj 2007 22:33 — English ver.

Kilka razy wspomniałem już o Koczowisku Dekadencji na swoim blogu, teraz jednak poczułem większą chęć promowania tego wspaniałego radia. Jest ono naprawdę godne uwagi. Koczowisko dekadencji jest radiem internetowym, a dokładniej godzinnymi audycjami o tematyce wolnościowej. Nadają codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00. Jest to radio w pełni interaktywne, słuchacze mają możliwość dyskusji na czacie podczas audycji, każdy może zadzwonić do prowadzącego i porozmawiać z nim na antenie.

A propos prowadzących. Są nimi programista, znany polski Żyd wg. strony polonica.net, Martin Lechowicz i Hugo Kosiński, dziennikarz, publicysta, redaktor naczelny serwisu korespondent.pl i pracownik portalu interia.pl.
Audycja trwa godzinę, zawsze potrafi zaciekawić słuchacza, często zawiera nutkę dobrego humoru. O jej temacie dowiadujemy się 24 godziny przed jej rozpoczęciem, ze strony koczowisko.pl (lub .com). Jeśli ją przegapimy wszystko możemy ściągnąć następnego dnia w formie mp3, gdyż Koczowisko jest podcasto-radiem. Nie ma nic milszego niż słuchanie sobie z odtwarzacza w autobusie audycji Martina lub Huga. Naprawdę potrafią odprężyć człowieka. Tak więc zapraszam wszystkich do słuchania od tej pory Koczowiska i brania aktywnego udziału w audycji, wyrażając swoje opinie na czacie. Umiłujcie wolność, bo to wolność jest dla człowieka najważniejsza!

Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.