* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Koczowisko Dekadencji

Blogged by koras as Informacje — koras śr. 23 maj 2007 22:33 — English ver.

Kilka razy wspomniałem już o Koczowisku Dekadencji na swoim blogu, teraz jednak poczułem większą chęć promowania tego wspaniałego radia. Jest ono naprawdę godne uwagi. Koczowisko dekadencji jest radiem internetowym, a dokładniej godzinnymi audycjami o tematyce wolnościowej. Nadają codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00. Jest to radio w pełni interaktywne, słuchacze mają możliwość dyskusji na czacie podczas audycji, każdy może zadzwonić do prowadzącego i porozmawiać z nim na antenie.

A propos prowadzących. Są nimi programista, znany polski Żyd wg. strony polonica.net, Martin Lechowicz i Hugo Kosiński, dziennikarz, publicysta, redaktor naczelny serwisu korespondent.pl i pracownik portalu interia.pl.
Audycja trwa godzinę, zawsze potrafi zaciekawić słuchacza, często zawiera nutkę dobrego humoru. O jej temacie dowiadujemy się 24 godziny przed jej rozpoczęciem, ze strony koczowisko.pl (lub .com). Jeśli ją przegapimy wszystko możemy ściągnąć następnego dnia w formie mp3, gdyż Koczowisko jest podcasto-radiem. Nie ma nic milszego niż słuchanie sobie z odtwarzacza w autobusie audycji Martina lub Huga. Naprawdę potrafią odprężyć człowieka. Tak więc zapraszam wszystkich do słuchania od tej pory Koczowiska i brania aktywnego udziału w audycji, wyrażając swoje opinie na czacie. Umiłujcie wolność, bo to wolność jest dla człowieka najważniejsza!

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro