* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Koncert u kapucynów

Blogged by koras as Koncerty,Przeżycia — koras niedz. 22 kwi 2007 22:30 — English ver.

 Dziś dowiedziałem się, że w kościółku nieopodal będzie koncert. Jak ulotka zapowiadała miało wystąpić kilka kapel grających, reaggae, chrześcijański metal i bluesa. Z przygłupami stwierdziliśmy, że przydałoby się pójść i zrobić pogo. Po drodze spotkaliśmy Milenę i dowiedzieliśmy, że ona też wybiera się na koncert. Wesoło jednym słowem. Gdy weszliśmy do sali i pierwszy zespół zaczął grać, z uśmiechem stwierdziłem, że takie solówki to nawet Macia by zagrał. Grali bluesa, muzyka jak muzyka, niezbyt jednak skomplikowana i przyjemna dla ucha. Później zagrało kilku młodych kolesi dwa covery, Huntera i Metallice. Szkoda tylko, że nie mieli wokalu, bo instrumentalnie było całkiem nieźle, zagrali naprawde ładnie i wiernie oryginałowi.

Kolejną kapelą była kapela Piotrek. Nie uwierzycie, kapucyni w habitach, prosto z kościoła zaczęli grać Nirvanę, a później jakiś wesoły metal. Jeden z nich wskoczył nawet w pogo. Cóż, widać duchowni też potrafią się bawić, grać ostrą muzykę i nieźle pogować;)
Ostatnią kapelą był zespół reggae Czarna Mamba. To co zaprezentowali było bardzo ładne. Aż przyjemnie było słuchać. Szalo stwierdził nawet pół żartem, że fajnie by było gdyby oni nas supportowali na jakimś koncercie. Nas, czyli byłą Awarię, obecnie kapelę bez nazwy. A nazwy szybko nie będzie, wiem tylko, że będziemy mieli domenę na art.pl.

Mmmmm, coś mi się przypomniało. Jakaś dziewczyna ciągle robiła mi ukradkiem zdjęcia. Ciekawe po co jej moja osoba. Mam się bać? Do czego ona może je wykorzystać… yh.

10 komentarzy

 1. Komentarz by Bolo — 23/04/2007 at 07:44

  Zarówno ty Krzyś jak i ten gitarzysta tych gupków co 2 piosenki zagrali jestescie nie doinformowanie,Last Caress to piosenka skomponowana przez zespół Misfits a nie Metllice ktora tą piosenke zcoverowała,tak samo jak chociaży AFI(którym to wyszło zajebiscie wd.mnie) NOFX,Aerial M,Ed Gein’s Car,Eye Q, i takie tam!Ale koncert był fajny:)

 2. Komentarz by amyforce — 23/04/2007 at 13:56

  Ta dziewczyna to może wysłannik szatana na ziemi o.O

  ;]

 3. Komentarz by Michaszek — 23/04/2007 at 17:05

  ta dziewczynka chce Cię zgwałcić Krzysiu, potem wbije ci nóż w klatkę piersiową wyciągnie serce i zje je sobie na obiad!
  myślę, że potem wyciągnie Ci jelita i zrobi sobie struny do Kontrabasu. Myślę też, że z oczu zrobi sobie breloczek do kluczy, nie wspomnę już co zrobi z resztą Ciebie. Ja bym się na Twoim miejscu zabił sam.

 4. Komentarz by milenka — 23/04/2007 at 21:08

  tak, to wydarzenie, nic nie znaczące, będące marnym pyłem w całej świetlnej podróży naszego Dysku, było aż tak dla ciebie szokujące, że musiałeś o tym napisać ? hee, już wiem ! teraz będziesz miał traumę do końca życia, a za każdym razem jak będziesz przechodził przez ulicę w tamtym miejscu, będziesz odczuwał nieprzyjemne zawroty głowy, a na samą myśl o tamtym dniu zawartość twojego żołądka będzie się niebezpiecznie podnosić w pierunku gardła.

  xD
  nie, noo. żartowałam. :]]

 5. Komentarz by milenka — 23/04/2007 at 21:09

  o jaka żałość tamten komentarz xDD

 6. Komentarz by koras — 23/04/2007 at 21:37

  No kurde, Michaszek, ten system antyspamowy cię nie lubi cię chyba. A napisali w instrukcji, że powinien się uczyć na błędach i więcej nie blokować tych, których nie powinien. Hmmm, chociaż u ciebie na fotoblogu jest jeszcze gorzej, bo wszystko przechodzi przez ręczną moderację. Niczym cenzura…
  ps. Nie martw, w końcu się maszyna nauczy, żeby gudłeja nie ruszać.

  Milena, nie zrozumiałem za bardzo:)

 7. Komentarz by Michaszek — 23/04/2007 at 22:07

  taa, gudłej wrogiem maszyn. Krzysiu pożycz mi trochę krwi ;d;d bo ja juz swojej za duzo zuzylem ;p

 8. Komentarz by milenka — 24/04/2007 at 08:56

  taki spontan, po czytaniu pratchetta ;dd

 9. Komentarz by Michaszek — 24/04/2007 at 16:42

  naprawiles tego antyspama? czy dalej mnie nie kocha? zreszta mnie nic(nikt) nie kocha. głupie człowiecze istoty! Nienawidze was!

 10. Komentarz by koras — 26/04/2007 at 20:22

  E ludzie;) Zdjęcia są: http://poczekajka.pl/photogallery.php?album=20

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro