* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!My Winter Storm

Blogged by koras as Informacje,Sztuka — koras czw. 20 wrz 2007 23:06 — English ver.

Ostatnie wydarzenia wskazują, że jest artystka na której płytę będę bardziej oczekiwał niż na płytę Nightwish’a. Tarja Turunen! Była wokalistka tego wspaniałego zespołu wydaje płytę solową zatytułowaną „My Winter Storm”. Premiera w listopadzie. Dziś opublikowany został jej teledysk do piosenki „I Walk Alone” i okazał się być IMHO o niebo lepszy niż teledysk Amaranth Nightwish’a. Wygląda na to, że jej płyta będzie też lepsza od płytki Nightwish’a z nową wokalistką.

Ale skoro już o teledysku mowa to podlinkuję. Tutaj znajduję się wysokiej jakości wersja „I Walk Alone”. Aby mieć dostęp wystarczy podać maila, a po chwili przyślą wam hasło do wejścia na stronę. Sądzę, że to zabezpieczenie przed zapchaniem się strony. Niby-rejestracja ma zagwarantować, że osoby, którym zależy na obejrzeniu teledysku weszły na stronę, a osoby, którym jest obojętne znalazły sobie go po prostu na youtube w słabszej jakości. Co do teledysku to jest on świetny, taki symboliczny, wg. mnie nawiązujący do ostatnich uczuć Tarji.

Cóż, skończyła się pewna era świetności Nightwish’a, teraz jest jednym z wielu dobrych zespołów. Za 8 dni premiera Dark Passion Play… Za to jego była wokalistka, cudowna pani Turunen rozpoczyna swoją solową świetność. Życzę jej jak najlepiej!

A na deser coś ładnego.

Jeden komentarz

  1. Komentarz by beatek(beata) — 21/09/2007 at 16:21

    Taka teatralna muzyka z tego „I walk alone”. I ładnie się zaczyna utwór. A długowłosy pan (to chyba pan..) w czerni też ładny. Słabość..

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro