* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Niewidoczny – status irytacji

Blogged by koras as Informacje,Życiowe rady — koras niedz. 2 mar 2008 12:27 — English ver.

Wielu z was zapewne go używa, rozsądnie bądź nie. Słusznie są czasem przypadki, gdy chcemy się przed kimś skryć (ja na przykład niezwykle rzadko aczkolwiek czasem ukrywam się przed niektórymi osobami, przez krótkie okresy czasu). W porządku czasem wręcz wypada, ale do cholery, jak można być na „niewidocznym” cały czas, przez 24h/dobę być odbieranym jako „Rozłączony” tudzież „Niedostępny”!? Zaprzeczanie idei komunikacji, niezależnie od komunikatora jakiego używasz sprawia, że kontakt z tobą jest utrudniony. Używając wiecznie „Niewidocznego” sprawiasz, że osoby takie jak ja tracą do ciebie szacunek, gdyż jesteś egoistyczny, nie pozwalasz napisać do siebie, zwyczajnie nie ma cię na liście kontaktów większości społeczeństwa.

„Bo ja chcę pisać do innych, a nie chcę żeby inni do mnie pisali” – postawa skrajnie egoistyczna. Może jesteś zajęty pracą i nie możesz przerwać? Ukrywanie się jest bez sensu. Nie lepiej użyć statusu „Nie przeszkadzać” i wszystkie powody jasno wynotować w opisie. Po to piszesz do mnie, albo dajesz mi swój JID/numer, żebym mógł wiecznie oglądać (a raczej nie oglądać) szarą/czerwoną ikonkę przy twoim nicku? Chcesz mieć ze mną kontakt, jednocześnie uniemożliwiając mi komunikację z tobą?

Zastanów się czy wieczne ukrywanie ma sens.

5 komentarzy

 1. Komentarz by ada — 02/03/2008 at 12:42

  graba, czyzby jakas dziewczyna, ktora ci sie podoba byla caly czas na niewidocznym? ;>

 2. Komentarz by koras — 02/03/2008 at 17:13

  Nie, chodzi mi o ogólną postawę wielu osób. Bez sensu jest przebywanie wiecznie na niewidocznym. Ostatnio chyba nawet Kizeweter się w to bawi, bo jak włączę sobie komunikator to wyskakują mi wiadomości od osoby teoretycznie niedostępnej.

 3. Komentarz by nc — 02/03/2008 at 18:03

  a coz to za brednie pomysl chlopie jak ktos gra na komputerze i jest na dostepnym to nawet sie nie zorientuje jak dostanie wiadomosc a jak napisze do niego dziewczyna to ona pomysli ze jest przez niego lekceważona poza tym czy to jest takie fajne ze jak chcesz sie skupic cos poczytac albo obejrzec film bierzesz na dostepny a tu ci nagle 10 osob cos pisze dostapny to jest status jak jest sie gotowym pogadac z kazdym i zawsze

 4. Komentarz by koras — 02/03/2008 at 21:19

  No to mówię żeby brać „Nie przeszkadzać” chociaż w sumie większość osób używa ograniczonego GG, więc nie mają takowego;)

  A poza tym to ja mówiłem o osobach co są zawsze niewidoczne, a nie tylko, gdy grają itp.

 5. Komentarz by yoiska — 04/03/2008 at 22:36

  to moze lepiej w ogole zastapic 'niewidocznego’ statusem 'nie przeszkadzac’?

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro