* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Po Dniu Bułki

Blogged by koras as Akcje,Przeżycia — koras sob. 14 kwi 2007 21:41 — English ver.

artykuł z Dziennika WschodniegoWłaśnie tegoroczny Dzień Bułki (oficjalna strona, tam więcej informacji) zakończył się. Oto małe podsumowanie

 • Na święcie zjawiło się 33 osoby (cały tłum, jak szliśmy wyglądało to komicznie), prawie wszystkie, które wpisały się na listę obecności. Cieszymy się, że jesteście tak rzetelni.
 • Zainteresowały się nami media, organizatorzy (głównie Koras) udzielili wywiadu Polskiemu Radiu Lublin i Dziennikowi Wschodniemu. W obchodach towarzyszyli nam reporterzy Dziennika Wschodniego i robili nam wiele zdjęć. Niedługo pojawią się one w gazecie.
 • Wszystkie 55 zakupionych bułek zostało rozdane uciśnionym przez system.
 • Święto udało się, atmosfera była wesoła, wszyscy są zadowoleni.
 • Po święcie świętowaliśmy organizując mini ognisko bez ognia…

Najlepsze było to, że połowy uczestników nie znałem osobiście, udzielałem wywiadu przed kamerą, ludzie miło na mnie patrzyli, poznałem mnóstwo wspaniałych osób o podobnych niż ja poglądach i uczyniłem coś dobrego dla świata (iście pogański czyn!:) i paradowałem z resztą organizatorów przez miasto w wyjątkowych koszulkach „organizatorskich”. Pozdrawiam wszystkich co byli na obchodach i wszystkich uczestniczących w wesołym After-Party. Kupcie nowy Dziennik Wschodni to poczytacie o sobie:)
Oby Dzień Bułki 2008 udał się równie świetnie i żeby przyszedł na niego tak wielki tłum ludzi jak dziś, na obchody Dnia Bułki 2007.

Dopisek z dnia 16.04.2007
Na oficjalnej stronie Dziennika Wschodniego znajduje się video-relacja z obchodów (w której wypowiadam się ile to bułek rozdaliśmy!). Zachęcam wszystkich gorąco do obejrzenia jej. Znajduje się tutaj.

3 komentarze

 1. Komentarz by shadow — 15/04/2007 at 18:05

  :) ano było miło. Też parę osób poznałam. Na prawdę było świetnie. Za rok planuję też przyjść xD Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów za udaną imprezę :D

 2. Komentarz by Michaszek — 15/04/2007 at 20:37

  było całkiem fajnie, a co z nazwą? zrób kasting? :D:D

  ogólnie to zapraszam na mojego bloga – http://marchefwbutonierce.fbl.pl

 3. Komentarz by koras — 16/04/2007 at 14:10

  Jeśli nie działa video to zapiszcie je sobie na dysk i obejrzyjcie u siebie. Oto adres: http://www.dziennikwschodni.pl/assets/video/DW1510415.WMV

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro