* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Podsumowania i statystyki

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Sprawy techniczne — koras wt. 4 mar 2008 22:08 — English ver.

 Wpis numer 99, o ile licznik w panelu admina się nie myli. Ten na stronie ześwirował jakiś czas temu, o ile dobrze pamiętam po drugim imporcie bazy danych w zupełnie dziwnych okolicznościach. W każdym razie można ten wpis określić mianem wigilijnego jeśli przyjmiemy setny za świąteczny. Co więcej zauważyłem ze w lutym blog obchodził drugie urodziny. 24 miesiące internetowej egzystencji na dwóch serwerach (na początku ovh.org) robi wrażenie. Na domiar wszystkiego za 4 dni są moje siedemnaste urodziny, święto zwane przez znakomitą większość społeczeństwa Dniem Kobiet. Dziś chciałbym zaprezentować Wam kilka statystyk dotyczących bloga i krótką jego historię.

Zaczęło się na początku lutego 2006. Na koras666.ovh.org, bo adres był właśnie taki, wpisy dodawałem raczej rzadko, oglądalność wynosiła zapewne < 20 wizyt na tydzień. Szczerze mówiąc to blog był wówczas nędzny i do tego czasu niewiele zachowało się wpisów z tamtego okresu. Przy przenosinach na indywidualnych skrzętnie wyczyściłem stare wpisy, zostawiając tylko kilka na pamiątkę. Miesiące mijały, strona troszkę się zmieniła, doszło logo z gotycką panią, w sepii. Odwiedzających przybywało, Google świetnie zindeksowały stronę i liczba wizyt wahała się powyżej 200/tydzień. Szybko zorientowałem się, że popularność zawdzięczam różnym małym pliczkom, które udostępniłem światu, a które najwyraźniej miały wzięcie. Kończąc gimnazjum napisałem wiele notek, w wakacje zamieściłem tu wiele zdjęć. Przychodząc do nowej szkoły, razem z moją jakże informatyczną klasą zdecydowaliśmy się na płatny hosting. Wybór padł na dreamhost.com, serwer załatwił nam za drobną opłatą Neaf, którego serdecznie pozdrawiam. Domenę nie ukrywam wybrałem właściwie tylko i wyłącznie ja (wkurzyliście się klasowicze, nie?), zaproponowana została przez koleżankę Paulę (ta od motylka).

Gdy stanąłem na indywidualnych design zmienił się, zagościło kwiatowe tło i przyfrunął fioletowy motylek. Wpisy stały się bardziej estetyczne, choć nie mogę powiedzieć, że bardziej przemyślane. Serwer w przeciwieństwie do starego sprawuje się dość dobrze, z lekkością dźwiga tak dużą liczbę odwiedzających których przybywa. Na chwilę obecną notuję około 5300 odsłon na miesiąc co daje jakieś 3200 odwiedzin miesięcznie. Dziennie stronę odwiedza około 100 osób z różnych krajów, większość, bo aż 70% gości trafia na stronę przez wyszukiwarkę Google, gdyż jak mówiłem, potrafiłem nieźle się wypozycjonować…

 

Obiecałem dokładniejsze statystyki, więc zamieszczę kilka wykresów i tabelek. Najciekawsze z pewnością są słowa kluczowe, niektóre całkiem mnie zaskakują (dzięki Google Analytics)

członek męski zdjęcia, darmowe do ogladanie na internecie erotic, erotic teledyski

Ciekawe, prawda? A tutaj natomiast lista najpopularniejszych słów kluczowych z tego miesiąca.

Najpopularniejsze źródła odwiedzin są następujące

Czas na 10 najlepszych (wg odwiedzających) podstron

97% odwiedzających używa systemu operacyjnego Microsoft Windows, sprawa przeglądarek wygląda tak

 

Więcej tabelek nie będzie, wszystkiego zdradzić przecież nie mogę. Jestem w każdym razie zadowolony z liczby odwiedzających, forma strony pozostanie jaka była, nie zamierzam wprowadzać z tego też powodu żadnych reklam, gdyż sam nie znoszę reklam, szczególnie w Internecie.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających;)

3 komentarze

 1. Komentarz by recommande — 04/03/2008 at 22:31

  Widzisz Koras, wysoki poziom prezentujesz, stałeś się marką znaną dla pewnej społeczności. Dobrze Ci idzie, gratuluję sukcesu. Tak trzymaj dalej.
  Pozdrawiam

 2. Komentarz by Kepa — 05/03/2008 at 19:38

  Kylo się rozkręca! :D

 3. Komentarz by .Paatu — 09/03/2008 at 18:30

  Nie znamy się. Jestem tu przypadkiem… chce Ci tylko napisać, że nie ma się czym martwić, ponieważ ja tez urodziłam się w nietypowe dla mnie święto – dzień chłopaka [3o.o9]… pozdrawiam

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro