* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Są już wakacje (?)

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Szkoła — koras pt 20 Cze 2008 23:03 — English ver.

 Wygląda na to, że rok szkolny już się zakończył, co wydaje mi się dość dziwne. Tak naprawdę wcale go nie odczułem i dziś odbierając świadectwo dopiero zdałem sobie sprawę jakże dobrze jest mi w nowej (już nie takiej nowej) szkole. Ta pełna rozprężenia atmosfera, ten klimat, zapaszek i duża swoboda (świetnie opisał to mój nieco starszy kolega, pan Jacek Kołodziej). Właściwie co do wyboru I LO w Lublinie przekonany byłem zaraz po zapoznaniu się z broszurkami informacyjnymi lubelskich liceów, w połowie trzeciej klasy gimnazjum. Decyzja już dawna, aczkolwiek jedna z lepszych w moim życiu jak się okazało.

Od kilku dni zabieram się za jakiś dłuższy wpis, może artykuł, bo publikowanie na Interii360 okazało się świetnym dopełnieniem blogowania. Nigdy nie byłem przekonany do serwisów dziennikarstwa obywatelskiego zanim nie usłyszałem o Interii360.

Przede mną dwa miesiące wakacji, perspektywa wypoczynku, właściwie to dość mi potrzebnego w ostatnich miesiącach. Plany na podcast, których realizacja nieco się opóźnia, albowiem koleżanka Ada ma chyba problem z mikserem systemowym w Ubuntu (IMO po prostu woli pooglądać anime xD). Hmmm, kontynuacja nauki gry na gitarze ze szczególnym uwzględnieniem skal (jak znam życie pewnie ograniczę się do minimum i niewiele nauczę się przez te wakacje) i generalnie mnóstwo czasu woooooolnego.

A wiecie co mnie dręczy? Za te dwa miesiące będę w drugiej klasie, a powodów do frustracji sprawami szkolnymi będzie co nie miara.

1 komentarz »

  1. Comment by Jacek Kołodziej — 21/06/2008 at 01:24

    No, tylko bez panowania! ;) I się nie frustruj bo nie ma czym ani nie warto, wystarczy czasem przysiąść a nie się stresować.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI - (uwaga!)

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.