* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Słów kilka i żydowskie rysunki

Blogged by koras as Informacje,Na luzie,Przeżycia,Sztuka — koras wt. 6 mar 2007 20:38 — English ver.

 Wracam dziś z angielskiego, wysiadam z trolejbusu i kieruję się w stronę przejścia na skrzyżowaniu Zana/Kraśnicka. Patrzę, a tam jakieś małe dzieci, dwie całujące się kredki i kilku łysych idiotów. Hmmmm, tak patrzę i cóż, brak kultury rzucał się w oczy u tej dresiej gromadki. Przechodząc koło nich usłyszałem coś co mnie rozwaliło xD Mały dresek do dużego:

Kiedy skroisz dla mnie komórkę?

Mmmmm, ale tak sobie myślę, że skoro u takiego małego takie wymoralnienie to co z nim będzie na przyszłość. Kolejna łysa glaca w tracksuit’cie.

Korzystając z okazji pragnę oznajmić, że zespół Sekator nie jest już takowym. Teraz zowiemy się Awaria Systemu. Postanowiliśmy poważniej zająć się muzyką niż dotychczas. Zmieniamy również repertuar (ska, reagge tudzież). Nasz pierwszy koncert w gimnazjum nr 10 w Lublinie dnia 1 czerwca. Przed nami dużo pracy. Oj dużo. Skoro już o muzyce to zawiadamiam, że 17 marca w Graffiti jest Punky Reagge Live! Najprawdopodobniej wybieram się z resztą zespołu posłuchać sobie jak na żywo grają Leniwiec i Koniec Świata. Na Farben Lehre i ZMZ już byłem, więc wiem czego mam się spodziewać:)

wycinek całego obrazka, kliknij aby ujrzeć całyNa zakończenie pragnę się pochwalić mą wesołą i Wiktora twórczością żydowską. Całą religię (katolicką katechezę, a jakże) tworzyliśmy ten oto malunek. Ci ładni Żydzi to dzieło Paszka, ja natomiast stworzyłem żydowskiego potwora i wroga żydowskiego, którego znaczek na pewno wiele mówi dlaczego jest atakowany.
Dzień tak ładnie się zaczął, a tu pani od WOS’u Paszka na rozmowę nagle wzięła. Za biznesplan otwarcia luksusowej parafii, zarabiających na biednych wysłannikach ojca Tadeusza Paszek miał poważną rozmowę z nauczycielką i mama jego musi się pojawić. Skandal, ot co powiem! Nie wolno naszego Paszka, Rabbiego traktować w ten sposób.

11 komentarzy

 1. Komentarz by Bolo — 07/03/2007 at 09:28

  nie ma sie czego spodziewać po Farbenach?a to żes zabawny jesteś,oni grają świetne koncerty i wierz mi że i tym razem mogą cie zaskoczyć:P a ja juz mam bilet,leży na biurku:D

 2. Komentarz by nocny — 07/03/2007 at 12:36

  Moim skromnym zdaniem nazwa Sekator była niebo (piekło?) lepsza niż ta nowa.

 3. Komentarz by beata — 07/03/2007 at 14:35

  Byliśmy dzisiaj w kościele na mszy za Dekutowskiego. Szłam sobie z normalnymi osobami, a za nami kredki z klasy. Cały czas gadały o różowych butach, o różowych portfelach,o różowych bluzkach, o różowych…itede. Ale one specjalnie tak, że niby „na złość”. Tylko ja nie wiem jaki one miały w tym cel… I tak były głupie, są głupie i będą

 4. Komentarz by Issa — 07/03/2007 at 20:24

  Hehehe, ten cytat mnie rozwalił. I to: ”Mały dresek do dużego” xD
  Podoba mi się nowa nazwa. Postaraj się skombinować nagranie koncertu albo jakieś fotki. Szczerze chciałabym tam być i posłuchać i zobaczyć was na żywo.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia:*

 5. Komentarz by N. — 07/03/2007 at 21:29

  No… Sekator brzmiało lepiej.
  A, numer piszemy BEZ kropki, błagam.
  Pierwsza i ostatnia litera tworzą skrót, nie wiesz, jak to razi, taki błąd.

 6. Komentarz by Alaine — 07/03/2007 at 23:01

  Nie no, to ja się na ten wasz koncert wbijam xDD A nazwa zespołu jakaś taka.. Z RACem mi się kojarzy, ahahah!
  Przepraszam, trochę dziwny humor mam :P

 7. Komentarz by koras — 07/03/2007 at 23:05

  E tam. Ja przeciw komunie jestem i tak:P
  Aniu pragnę cię ujrzeć, a Ty do szkoły nie przychodzisz! xD

 8. Komentarz by klaudia — 08/03/2007 at 17:02

  wszystkiego najlepszego, Kori ;)

 9. Komentarz by koras — 08/03/2007 at 20:53

  Ależ dziękuję:) A, że od Ciebie to jeszcze fajniej. Zero kontaktu przez półtora roku już chyba będzie… tak wyszło.
  Mmmmm…
  Nikt nigdy nie składał mi życzeń, a akurat dziś każdy się rwie. Psychika ludzka jest niepojęta. I fajnie być urodzonym w Dzień Kobiet, w to komunistyczne święto jak mawia nasz nauczyciel od historii :)

 10. Komentarz by Żyleta — 08/03/2007 at 21:17

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

 11. Komentarz by Bolo — 09/03/2007 at 12:54

  wszystkiego najlepszego Krzyśu!A koncert odpada 1 czerwca bo Machon ma akurat wtedy egzamin do plastyka:D wiec dopiero na jesieni w Grafiiti:D

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro