* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Testy i oceny

Blogged by koras as Informacje,Przeżycia,Szkoła — koras pt. 15 cze 2007 19:33 — English ver.

Dziś odwiedzałem blogi różnych znajomych moich internetowych znajomych i dotarłem do bloga Marduka, gdzie po przeczytaniu notki o ocenach końcoworocznych postanowiłem podobną napisać u siebie. Otóż moja sytuacja prezentuje się tak:

Wyniki egzaminu gimnazjalnego:
ogółem – 88/100
human – 46/50
ścisły – 42/50

Świadectwo ukończenia klasy III:
Zachowanie – wzorowe

Fizyka – 6
Informatyka – 6
Angielski – 6
Technika – 6
Polski – 5
Matematyka – 5
WOS – 5
Muzyka – 5
Plastyka – 5
WF – 5
Geografia – 4
Chemia – 4
Biologia – 4
Historia – 3
religia – 4 (ledwo xD)

średnia ocen: 4,93

Ogólnie to muszę powiedzieć, że zadowolony jestem. Najbardziej z szóstki z fizyki, która mi do końca się nie należała. Oceny miałem na ładną piątkę, ale, olimpiadę z fizyki skopałem całkowicie. Może nauczycielka doceniła moje zaangażowanie? Było ono niewielkie, ale jednak było. Hmmm, muszę jej podziękować po rozdaniu świadectw. Zaskoczeniem była też piątka z WF. Na żadnej właściwie lekcji nie ćwiczyłem, obijałem się równo, nie grałem w nożną piłkę ani razu… Hmmm, w każdym razie zadowolony z tej oceny jestem. Dużo zachodu sprawiła mi chemia i biologia, których najzwyczajniej w świecie nie lubię. Poprawianie się na czwórki z tych przedmiotów zajęło mi trochę czasu. Historii nie dałem rady. Nawet nie próbowałem, nie będę sprawiał wrażenia, że coś umiem, jeśli umiem niewiele, choć u naszego nauczyciela dostać trójkę to tak jak w innej szkole czwórkę z plusem;) Jak sam powiedział zdalibyśmy podstawową maturę bez problemu.
Zachowanie, w sumie przewidziałem, ale miałem parę drobnych wpadek. W każdym razie usatysfakcjonowany jestem z bycia wzorem.

Punktują mi się polski, matma, angielski i fizyka/informatyka (odpowiednio 15pkt, 15pkt, 20pkt,20pkt.) – razem 70 punktów. Za czerwony pasek bonusowo 10 punktów, dodatkowych osiągnięć brak. Daje mi to łącznie (88+70+10=168) 168pkt. do liceum co jest wynikiem bardzo dobrym, w klasie jednym z najlepszych (chyba jedna osoba ma więcej). Mam nadzieję, że starczy na klasę informatyczno-fizyczno-matematyczną w sławnym, elitarnym I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie.

Wiem, może i lansuję bardzo tymi wynikami, ale co mam się kryć. Nie ukrywam zadowolenia, więc się z Wami tym podzielę. Jeśli chcecie możecie w komentarzach wpisywać ile wy macie/mieliście punktów rekrutacyjnych.

4 komentarze

 1. Komentarz by beata — 15/06/2007 at 19:57

  nam też historyk z tą maturą gadał hehe. A i mówił, że w następnym roku szkolnym zmienia system oceniania. Łatwiej będzie dostac lepszą ocenę! No i bardzo się cieszę.. O mały włos 4 nie dostałam na koniec z historii w tym roku..bo mi sie uczyć nie chciało…
  pozdrawiam:)

 2. Komentarz by koras — 15/06/2007 at 20:21

  Mi się nigdy nie chciało, a tego kolesia nie da się wyrolować. Trzeba umieć co do najmniejszego zdarzenia historycznego, bo trója jest, nawet jeśli odpowiesz ze wszystkiego co trzeba;)
  A sprawdziany to istne cholerstwa. Trudno strasznie ułożone. Gdzieś tu na blogu materiały do nauki są. Zostawiam dla innych, młodszych uczniów tej szkoły.

 3. Komentarz by beata — 16/06/2007 at 10:22

  A widzisz..ja u niego raz na 5 odpowiedziałam w tym roku. Jednak się da:) Ale to był jeden, jedyny raz… I jeden jedyny raz w ciągu dwóch lat dostałam 4 ze sprawdzianu… Ech..to były piękne chwile;)hehe No ale się nie udało jednak do końca..bo trója jest..właśnie.

 4. Komentarz by joshka — 29/06/2007 at 22:22

  oj. nie wiem od czego zacząć. może najlepiej od początku:) wpadłyśmy z koleżanką na Twojego bloga całkiem przypadkiem chcąc wyszukać tekst piosenki „I will survive” ( nie pytaj po co, proszę:] ) i potem zobaczyłyśmy Twoje zdjęcie i stwierdziłyśmy że jesteś sobowtórem naszego kolegi. a oceny piękne- gratuluje. z egzaminu miałam punkt wiecej ;P no i ogólnie zaintrygowała nas Twoja osoba.

  i tym miłym akcentem zakończę mój wywód.

  trzyma! i pozdrawiam serdecznie

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro