* * *   indywidualni.org - moja autorska audycja. Zapraszam do słuchania!Muzyczna notka – nagranie Agnieszki i Krzysia;)

Blogged by koras as Gitara,Informacje,Moje granie,Przeżycia,Sztuka — koras śr. 10 paź 2007 19:19 — English ver.

Dzisiejszego to właśnie dnia zostały nagrane i zmiksowane z całą resztą wokalne partie do piosenki Guns n’ Roses „Knocking on heaven’s door”. Głosu udzieliła koleżanka z klasy Agnieszka, gitarami zająłem się ja. Generalnie pomysł żeby nagrać piosenkę Guns’ów i ją opublikować wpadł mi do głowy po klasowym ognisku. Właśnie tam Aga zaśpiewała po raz pierwszy w mojej obecności ową piosenkę. Wykonanie tak mi się spodobało, że stwierdziłem, iż należy to uwiecznić. Nagrałem partie gitarowe (kilka godzin zajął mi w miarę niezły miks wszystkiego), a dziś po szkole Agnieszka zaszczyciła mnie swą obecnością i dograliśmy wokal;) O ile jej wokal jest świetny to mój podkład może mieć kilka niedociągnięć. Ogólnie to wyszło całkiem ładnie. Cóż zapraszam do posłuchania.

[audio:knocking_on_heven_by_aga_i_krzys.mp3]

[ wersja mp3: knocking_on_heven_by_aga_i_krzys.mp3 ]

8 komentarzy

 1. Komentarz by koras — 10/10/2007 at 21:10

  Przester w refrenach to straszna siara, ale cóż, tak mi się nagrywa ten przester i nie ma tu znaczenia, że to boss i piec lampowy. Mój mikrofon nie lubi przesterowanych brzmień chyba xD

 2. Komentarz by Boloo77 — 10/10/2007 at 22:01

  o ile gitara przesterowana jest chujowa:D to wokal jest świetny:) naprawdę,brawa dla tej twojej koleżanki z klasy:) kurde,rozjebał mnie ten wokal,cudny poprostu,przecież on jest o wiele lepszy niż głos takiej Dody:P słychać żes sie raz popierdolił,ale naprawde,wokal wordclass:) matka!

 3. Komentarz by koras — 10/10/2007 at 22:05

  O lol. Nie przyciął cię system odchamiający wulgarne komentarze;) Wesoło w sumie. Swój człowiek jesteś:P W każdym razie klientka śpiewa genialnie i bedzie pewnie kiedyś sławna.
  Może kiedyś będę miał sprzęt, który idealnie nagra ten przester, bo aktualnie nie jestem w stanie chociażby na piecu świetnie to brzmiało.

  (22:10:34) Bolo: ta dziewczyna śpiewa niż wszystkie polskie psuedo gwiazdy naszego polskiego tandetnego showbiznesu;d
  (22:10:42) Bolo: śpiewa lepiej*

 4. Komentarz by Sir Kępa — 10/10/2007 at 22:27

  podziw korwa ;o

 5. Komentarz by Wlazio — 11/10/2007 at 18:26

  Dopoki ta niby elektryczna gitara się nie włącza, jest w porządku ; ] Raz że Aga jest muzycznie rozbudowana, dwa że Knockin to świetna piosenka – z tym że wolę raczej Dylana niż Gunsów wersję. Ale ładne nagranie ogólnie ;)

 6. Komentarz by viol — 14/10/2007 at 09:24

  Ty wiesz ze mi sie okrutnie ten wokal podoba, ale dawaj lepiej nagrania z wczoraj;];]

 7. Komentarz by koras — 14/10/2007 at 13:51

  Nagrania z wczoraj… Hmmm. Właśnie się zastanawiam czy je dodać. Najwyżej zabezpieczę je hasłem, bo są przesadzone i w bardzo złym świetle by mnie ukazały xD

 8. Komentarz by phost — 13/04/2008 at 12:39

  Wokal jest ciekawy. Fajna barwa. Czasami zaniza skale i tonacje ( nie wiem czy to nieswiadome czy z innych przyczyn ). Mometami przeciaga a mometami obcina. Troche chwilami nie trzyma sie tonacji i opada. Ogolnie nie jest zle ale trzeba ten wokla jeszcze wyksztalcic.

  Gitara chodzi ladnie… na czystym. Przesterowanie nie jest odpowiednie dla tego wokalu. Nie jest to wokal „metalowy” wiec taka siara nie jest na miejscu tam. Pare machniec tez sie trafilo ;) Nie jest zle jednak ten przester mnie przeraza i pozytywnie i negatywnie po troche. Distortion z takim wokalem, przynajmniej w takiej wersji, jest za silny. Overdrive bylby lepszym rozwiazaniem ;)

  Ale ogolnie to calkiem przyjemna aranzacja. Linia wokalna i samo wykonanie wokalne przypomina oryginal Boba Dylana, a muzycznie wersja Guns’ow ;) Ciekawe polaczenie ;)

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

© Copyright Koras 2006 - 2009. All rights reserved. Proudly powered by wordpress 6.2.4 - Theme Back in Black 2 by neuro